Pozrite si 11 242 rozhodnutí

Autor: Karol Wolf | 27.10.2011 o 8:30 | Karma článku: 5,14 | Prečítané:  1779x

Tak, ako bol slepý Kofboj 14 dní tajnostkársky a nič neprezradil, tak je teraz otvorený a prezradí všetko. Každý z 11 242 ľudí, ktorí sa do slepého spotrebiteľského testu zapojili, si môže na www.kofboj.sk pozrieť ako hlasoval. Stačí, ak si zapamätal, či hlasoval za nápoj číslo 1, alebo nápoj číslo 2.

Počas celého Kofboja mala Kofola pridelené písmeno A a Šofocola písmeno B. Každý deň sa však menili čísla, pod ktorými boli nápoje vydávané. Kofola a Šofocola si takto menili čísla 1 a 2, presnejšie - prideľoval im ich notár. Vždy po skončení testu na danom mieste notár spároval jednotky a dvojky s áčkom a béčkom. Tak vznikli výsledky.

Dnes je to už odkryté a každý si môže svoj verdikt skontrolovať. Stačí ísť na www.kofboj.sk a rozkliknúť si výsledky podľa jednotlivých miest. Príklad: Hlasoval som v Nitre a keď som sa rozhodol pre nápoj 1, volil som Šofocolu. Keď pre nápoj 2, volil som Kofolu. Alebo v Bratislave v Shopping Palace Zlaté Piesky naopak. Jednotkou bola Kofola a dvojkou Šofocola.

Prečo je to dôležité? Pretože Kofboj bol slepý test a ľudia nevedeli čo pijú. Rozhodli sa výlučne podľa chute a inštinktu a my chceme, aby vedeli, ako sa rozhodli. Po skončení testu je to už jedno a nakoniec – prečo by to ľudia nemali vedieť? Dnes vedia iba to, že 52 percentám viac chutila Kofola, 37 percentám Šofocola a 11 percent nevedelo nápoje rozoznať. Okrem tých 11-tich percent (tí samozrejme vedia, za čo hlasovali :-)) sa zvyšných 89 percent bude môcť dozvedieť, ako hlasovali oni.

Určite bude zaujímavé sledovať, koľko zaprisahaných „kofolákov“ a koľko zaprisahaných „šofocolákov“ sa  v rámci KOFBOJA rozhodlo pre svoj nápoj a koľko ich naopak označilo konkurenta.

To je jedna správa. Tá druhá znie, že KOFBOJ nekončí a onedlo sa prihlási s ešte zaujímavejším programom. Bude vychádzať z inštinktov, pocitov a chutí. Bude spravodlivý a čestný. Bude taký istý, ako nedávno ukončený KOFBOJ.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Môže sa ľahko stať, že českú vládu povedie Slovák

Dôvody, pre ktoré by väčšina Čechov mala závidieť Slovákom ich politiku.

ŠPORT

Milióny na jeho plat? Výskumy ukázali, že Sagan sa oplatí

Tím Bora-Hansgrohe má za sebou prvú sezónu v najvyššej lige. Očakávali sme viac, ale nebolo to zlé, hovorí šéf tímu Ralph Denk.

KOMENTÁRE

Menej rande, alkoholu aj sexu. Súčasná doba predlžuje dospievanie

Vek 25 rokov je akoby 18 z minulosti.


Už ste čítali?